Potrzebujemy

Twojego

wsparcia

DOTACJA

POZNAJ KOLARZY

Skład grupy kolarzy Zajedź Raka 24h Gdańsk-Rzeszów 14/15 sierpnia 2021:

1. Piotr Czarnecki

2. Damian Pazikowski

3. Sylwia Kowalska

4. Edyta Łuszcz

5. Sebastian Serwan

6. Sławek Łukasz

7. Andrzej Chmieliński

8. Sebastian Leśko

9. Grzegorz Moskwa

10. Dominik Gorzynik

 

Śledź przebieg trasy na bieżąco Zajedź Raka 24h Gdańsk-Rzeszów 14/15 sierpnia 2021:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opcje śledzenia trasy

 

 

POZNAJ ZESPÓŁ

Skład grupy wspierajacej Zajedź Raka 24h Gdańsk-Rzeszów 14/15 sierpnia 2021:

1. Katarzyna Grzywacz

2. Małgorzata Janiec

3. Urszula Chrobak

4. Marek Bieszczad

5. Paweł Piskadło

6. Sławek Łukasz

7. Lukasz Laskowski

 

Śledź przebieg trasy na bieżąco

Dzięki uprzejmości naszych sponsorów BBTRACKER.PL oraz Security Office, udostępniamy specjalnie dla Was poniższy link za pośrednictwem, którego możecie śledzić na bieżąco poczynania i przebieg trasy naszej tegorocznej grupy rowerowej
 

TRASA

Nasza akcja

Nazywam się Piotr Czarnecki. Dwa lata temu stworzyłem projekt  „Zajedź Raka”, w którym połączyłem pasję do rowerów i chęć pomagania innym. Wyzwanie jakie sobie stawiam, to pokonanie trasy z Gdańska do Rzeszowa rowerem w 24 godziny.

Pierwszy raz miałem jechać dla Maćka! Niestety ta historia nie ma takiego zakończenia jakiego byśmy chcieli, po długiej walce z chorobą Maciek zmarł mając zaledwie 18 lat. Po tej smutnej informacji sam już nie wiedziałem co zrobić - jechać czy też nie... Jednak nie mogłem siedzieć z założonymi rękami... Dlatego w czerwcu 2018 roku zdecydowałem wesprzeć akcją  Sebastiana, 6 letniego młodzieńca, pełnego energii i chęci dożycia. U chłopca wykryto guza na kości strzałkowej. W sierpniu 2018 roku pełen nadziei ruszyłem w trasę... Sebastian jest już po chemioterapii i wielu tygodniach spędzonych na oddziałach szpitalnych.

Przełomowy był rok 2019, kiedy druga edycja akcji "Zajedź Raka" odniosła sukces, zbierając ponad 60 tys. złotych dla budowanego na Podkarpaciu nowego hospicjum dla dzieci. Moją akcję wsparło wielu wspaniałych ludzi o wielkim sercu.  Czas na trzecią edycję...

W tym roku jadę, by dokończyć  modernizację Klinicznego Oddziału Opieki Paliatywno-Hospicyjnej przy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, w którym dorośli mieszkańcy Podkarpacia będą mogli znaleźć spokój i ukojenie.

Zostań częścią czegoś wspaniałego i dołącz do nas!

DOTACJA

Trasa

Śledź II

Śledź I